Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Tämä Polo Ralph Laurenin neuletakki on valmistettu pehmeästä puuvillastaja siinä on kaunis palmikkoneulos. Tässä mukavantuntuisessa ja lämpimässä neuletakissa on pitkät hihat ja se suljetaan napeilla edestä. Se sopii niin arkipukeutumiseen kuin muodollisempaan tilaisuuteen. Puuvilla on luonnollinen ja hengittävä materiaali, joka tuntuu miellyttävältä iholla. Lisäksi, se on myös kestävä ja helppohoitoinen materiaali.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    100 % puuvilla
    Hoito-ohjeet
    Konepesu 30 °C.
    Pesulämpötila
    30 °C
    Väri
    REGATTA PINK
    Valmistajan tuotenumero
    211891643019
    Avainsanat
    Polo Ralph Lauren, neuletakki, neule, puuvilla, palmikkoneuletakki, pitkähihainen
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Viisi vinkkiä neuleiden huoltoon
Neulevaatteet ja -asusteet pysyvät kauniina, kun niitä tuulettaa ahkerasti ja harjaa sekä höyryttää silloin tällöin. Ota käyttöön helpot vaatehuoltovinkit, niin lempineuleesi palvelee pitkään ja näyttää siistiltä ahkerasta käytöstä huolimatta.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika