

Pernille Corydon -kaulakoru
- Helsingin keskusta
- Itis
- Tapiola
- Jumbo
- Tampere
- Turku
-
Pernille Corydon Eda -kaulakoru on tyylikäs ja ajaton lisäys mihin tahansa asuun. Se on valmistettu hopeasta ja siinä on pieniä palloja, jotka tuovat ilmeeseen pirteän lisän. Kaulakoru on noin 40-45 cm pitkä. Se on täydellinen lahja itselle tai läheisellesi.
Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmänTuotenumero171782002 Materiaali100 % hopea VäriSILVER KokoOne size Valmistajan tuotenumeroN-729-S Avainsanathopeakaulakoru, hopeinen, ketju, kaulaketju, koru, hopea,Pernille Corydon
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
|
0,00 € |
---|---|
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
|
0,00 € – 4,90 € |
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
|
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen |
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
|
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen. |
Muodin palvelut
Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.
- Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
- Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
- Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tarkista tuotteen myymäläsaatavuus. Voit varata tuotteen myymälästä noudettavaksi, jos näet myymäläsaatavuuden vieressä aktiivisen Varaa tavarataloon -painikkeen. Saatavuus voi muuttua nopeastikin, joten se pitää aina varmistaa paikan päällä. Saat noutoilmoituksen varauksessasi olevaan puhelinnumeroon neljän tunnin sisällä, tai illalla tehtyjen varausten osalta viimeistään seuraavan aamupäivän aikana. HUOM! Emme varaa alennusmyyntituotteita.

Helsingin keskusta | Helsingin keskusta Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
|
Itis | Itis Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
|
Tapiola | Tapiola Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
|
Jumbo | Jumbo Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
|
Tampere | Tampere Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
|
Turku | Turku Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
Saat varausvahvistuksen 4 tunnin sisällä varauksestasi tavaratalon aukioloaikoina. Illalla tehdyt varaukset vahvistamme viimeistään seuraavana aukiolopäivänä. Varaamasi tuote on noudettavissa tavaratalosta vahvistusta seuraavan päivän sulkemisaikaan asti. Huomaathan, että vain verkkokauppaan kohdennetut edut eivät ole käytössä maksaessasi tilauksen myymälässä.

Varauksesi ei onnistunut. Voit kokeilla varaustietojen muuttamista ja yrittää uudelleen.

Tämä tuote tilataan tavarantoimittajalta. Huomaa toimitusaika. Tuotetta ei voi varata tavarataloon. Voit tehdä tilauksen joko verkkokaupassa tai tavaratalossa.

