Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Oscar Jacobson Safari -paitatakki on ylellinen valinta rentoon ja tyylikkääseen ilmeeseen. Pehmeä, samettinen kangas tuo esiin tämän paidan hienostuneen ja ajattoman ilmeen. Edessä on napitus ja tilavat läpälliset taskut. Päällyspaita sopii sellaisenaan tai kevyenä takkina kerrospukeutumiseen.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    100 % puuvilla
    Pesuohjeet
    Kemiallinen pesu
    Valmistusmaa
    Liettua
    Väri
    310 BLACK
    Valmistajan tuotenumero
    11374649
    Avainsanat
    oscar jacobsen, kauluspaita, sametti, veluuri, takki, paita, paitatakki, overshirt
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Oxford-paita: Klassikko miehen arkivaatekaappiin
Klassinen oxford-paita on yksi monikäyttöisimmistä miesten paidoista. Hieman paksumpi puuvillakangas ja nappikaulus tuovat paidan ilmeeseen rentoutta, minkä ansiosta se sopii etenkin siistiin arkipukeutumiseen.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika