Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Max Mara Studio Murge-housut on valmistettu puuvillan ja pellavan sekoitteesta, jotka takaavat erinomaisen hengittävyyden ja miellyttävän tunteen päällä. Housuissa on vinot sivutaskut ja paikallinen takatasku. Vetoketju- ja nappikiinnitys. Yhteensopiva vyö pehmeää nahkaa korostaa vyötäröä. Housujen leveät lahkeet tuovat vaatteeseen rentoa eleganssia, tehden niistä erinomaisen valinnan arkeen ja vapaa-aikaan. Housut tarjoavat monipuolisia yhdistelymahdollisuuksia ja sopivat hyvin niin rentoihin hetkiin kuin kevyiksi kesähousuiksi.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    80 % puuvilla, 20 % pellava
    Pesuohjeet
    Käsinpesu
    Pesulämpötila
    30 °C
    Valmistusmaa
    Romania
    Väri
    003 BLAU
    Valmistajan tuotenumero
    2516131141600
    Avainsanat
    Max Mara, housut, leveät housut, puuvilla, pellava
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Aina yhtä tyylikäs housupuku
Inspiroidu miesten pukumuodista ja valitse juhlaan tai töihin aina tyylikäs housupuku. Housupuku on paitsi ikoninen muotiklassikko myös erityisen trendikäs juuri nyt.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika