Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Clarks Courtlite2 Run -sneakerit ovat mukavat jalkineet arkikäyttöön ja vapaalle. Kengät on valmistettu nahasta ja niissä on kuminen, pitoa antava ulkopohja. Nahkasneakerit ovat kevyet ja hengittävät. Pehmustettu pohjallinen, varren reunus ja kantapää lisäävät käyttömukavuutta.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    Nahka
    Ulkopohja
    Kumi
    Kiinnitys
    Nauhakiinnitys
    Valmistusmaa
    Vietnam
    Väri
    NAVY
    Valmistajan tuotenumero
    26181323
    Avainsanat
    tennarit, sneakerit, kengät, nahkakengät, Clarks, nahkatennarit, nahkasneakerit
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Valkoiset tennarit – kevätkatujen supersankari
Keväällä kengät voi taas vaihtaa rennompiin ja antaa nilkkojen vilkkua. Monikäyttöisin kenkävalinta kevätkaduille ovat valkoiset tennarit, joissa voi suunnata niin toimistolle, vapaailtaa viettämään kuin kevään juhlahumuunkin.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika