Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Tämä innovatiivinen duo on avain moitteettoman airbrush-meikin saavuttamiseen pienellä vaivalla. Puuterivipan ainutlaatuinen kolmiomainen muotoilu tekee niistä välttämättömän työkalun, jolla voit levittää irtopuuteria.
    Isompi puuterivippa sopii ihanteellisesti puuterin kattavaan levitykseen, sillä se kiinnittää meikkipohjan saumattomasti ja luo tasaisen pohjan. Pienempi puuterivippa sopii erinomaisesti kohdennettuihin sovelluksiin, kuten silmänalusien häivyttämiseen, ja se tarjoaa tarkkaa korjailua aina tarvittaessa.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    170600888
    Pakkauskoko
    2 pcs.
    Valmistusmaa
    Kiina
    Väri
    NOCOL
    Koko
    One size
    Valmistajan tuotenumero
    52 56 434
    Avainsanat
    Brushworks, puuterivippa, meikit, meikki, kasvot
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet

Kauneuden palvelut

Tule meikattavaksi tai löydä täydelliset tuotteet ammattilaisen avulla.

  • Arki-, juhla- ja häämeikki
  • Kosmetiikkaneuvojan vinkit tuotevalintoihin & meikkausneuvonta
  • Kosmetiikkamerkkien palvelut
Tutustu ja varaa aika