Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Ami-merkin huppari on valmistettu pehmeästä ja mukavasta luomupuuvillasta. Huppari on varustettu vetoketjulla ja siinä on kaksi taskua edessä. Hupparin hihansuut ja helma ovat joustavat. Huppari on rento ja mukava käyttää. Luomupuuvilla on pehmeä ja hengittävä materiaali, joka tuntuu iholla miellyttävältä. Se on myös kestävä ja helppohoitoinen materiaali, joka sopii erinomaisesti arkikäyttöön.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    100 % puuvilla
    Hoito-ohjeet
    Konepesu 30 °C
    Valmistusmaa
    Portugali
    Väri
    0953 GRIS FUME
    Valmistajan tuotenumero
    HSW474.747
    Avainsanat
    ami, huppari, collegehuppari, vetoketjuhuppari, luomupuuvilla
Nouto tavaratalosta
3–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
3–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
3–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Oxford-paita: Klassikko miehen arkivaatekaappiin
Klassinen oxford-paita on yksi monikäyttöisimmistä miesten paidoista. Hieman paksumpi puuvillakangas ja nappikaulus tuovat paidan ilmeeseen rentoutta, minkä ansiosta se sopii etenkin siistiin arkipukeutumiseen.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika